Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Město Uherský Ostroh

Mobilní rozhlas

Informace z úřadu

1. Drůbežárna Prace bude ve středu 14. listopadu 2018 v 9.45 h prodávat na tržišti: kuřice a kohouty různých barev za 180 Kč/ks, roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5-4 kg za 200 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky a dále bude vykupovat králičí kožky za 5 Kč/ks.

2. Planeo Elektro ve Starém Městě pořádá akci – sleva 10 % na vše, a to ve čtvrtek 15. listopadu 2018. Sleva 10 % na vše v prodejně Planeo Elektro, vedle Alberta ve Starém Městě, otevřeno od 9 do 20 hod.

3. Městská knihovna zve na přednášku z cyklu Střípky z historie Uherského Ostrohu, která se koná ve středu 14. listopadu 2018 v 17 h v tanečním sále na zámku. Téma bude věnováno konci I. světové války a událostem spojeným s vyhlášením samostatného Československa v Uherském Ostrohu. Přednášet bude paní Věra Hendrychová. Vstupné dobrovolné.

4. Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 v 18 hod se v koncertním sále na zámku koná zasedání Zastupitelstva města Uherský Ostroh. Jednání zastupitelstva je dle zákona veřejnosti přístupné.

5. Soukromá střední odborná škola v Kunovicích přijímá uchazeče do víkendového studia, pro pracující občany s výučním listem k doplnění vzdělání maturitní zkouškou. Ještě v tomto školním roce lze začít studium Počítačové elektronické systémy a Komerční právo. Bližší informace na webových stránkách školy: www.stredni.cz nebo telefonicky na tel. čísle: 773 621 649.

--------------------------------

Pozůstalá rodina Tihlaříkova a Procházkova oznamuje všem příbuzným a známým, že zemřel pan František Tihlařík. Poslední rozloučení se koná ve středu 14. listopadu 2018 ve 14.30 hod ve smuteční síni ve Veselí nad Moravou. Autobus pro smuteční hosty bude přistaven na Náměstí Sv. Ondřeje ve 14 hod se zastávkou u bývalého Kina.

Přejít na web města
Novinky systému na FB
Nastavení vašeho profilu
Zlepšeme Česko

Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.